top of page

Skupina Radetonarium

Veřejná·35 členů

Progresivní Přístup k Výchově: Centrum Nová Generace v ČR.

Dětské centrum Nová generace v České republice je místem plným radosti, zábavy a vzdělání pro malé i velké! U nás najdete více než 25 různých aktivit, které nejenže rozvíjejí dovednosti vašich dětí, ale také přinášejí spoustu radosti a smíchu do jejich životů.

Naše MINIzahrada je místem, kde se děti mohou plně vyřádit a rozvíjet svou tvořivost a fantazii. Zde se učíme nejenom hrát, ale také spolupracovat, sdílet a komunikovat s ostatními. Provozujeme také komplexní rozvojové aktivity, které pomáhají dětem rozvíjet se ve všech oblastech, od motoriky až po kognitivní schopnosti.

Podpora Kreativity a Inovace: Centrum Nová Generace v ČR https://novagen.cz/

Naše schůzky jsou vedeny týmem zkušených odborníků, včetně neuropsychologů, logopedů, defektologů, psychologů a specialistů na neurokorekci. Každé dítě je jedinečné a naše odborné poradenství je přizpůsobeno jeho individuálním potřebám a schopnostem.

V našem centru najdete více než 25 různých aktivit, které pokrývají širokou škálu zájmů a preferencí. Od vývojových programů, které podporují rozvoj motoriky a kognitivních schopností, po kreativní a sportovní sekce, které poskytují prostor pro projev osobnosti a talentu každého dítěte.

Milujeme svou práci a jsme hrdí na to, že můžeme sledovat rozvoj dětí a pomáhat jim objevovat svět kolem sebe. Dětské emoce jsou pro nás jako malý kouzelný motor, který nás inspiruje a motivuje k dalšímu rozvoji a posunu vpřed.

Veškeré naše aktivity jsou pečlivě navrženy tak, aby dětem poskytovaly nejenom zábavu, ale také vzdělání a příležitost k osobnímu růstu. Naše programy jsou zaměřeny na rozvoj dovedností jako je kreslení, sochařství, hudba, tanec, sport a mnoho dalších.V sekci PROGRAMY-SLUŽBY na našem webu si můžete vybrat tu správnou aktivitu pro své dítě. A pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 154-92-70. Rádi vám poskytneme veškeré informace a poradíme vám s výběrem programu, který bude nejlepší pro vaše dítě.

Přijďte do našeho dětského centra Nová generace a dejte svému dítěti možnost objevovat, učit se a růst v inspirativní a podpůrné atmosféře!O nás

Vítejte ve skupině! Můžete být v kontaktu s dalšími členy, m...
bottom of page