top of page
Vše nejlepší Stanislave!
Přehrát video

VŠECHNO NEJ!

UŽIJTE SI OSLAVU A NEZAPOMEŇTE MRKNOUT NA DALŠÍ ZÁBAVU OD RADETONU!

SAŠOVY DNY

Zrušili jsme kalendář. Ano tu nástěnou věc, která vás jednou za rok pobavila a pak se na ni v kanclu prášilo. Jednak tím ulevíme životnímu prostředí a druhak nám to dá prostor soustředit se na to, co věříme, že nám jde nejlépe. Na vás! A aby vám to nebylo líto, vymysleli jsme Radetonárium, jehož hlavní "zábavnou" složkou jsou Sašovy dny.

Jde vlastně o parafrázování nedůležitých a často i neznámých dnů, které v kalendáři najdete pod položkou významné dny.

Co je zásadní! Vše pro vás s námi připravil sám Saša Hemala. Tak se nechte unést na vlně nevkusné, nekorektní a místy bezpřeze trapné zábavy se Sašou!

TIPY A TRIKY

Abychom nepodporovali doměnky o  našem nekonečném "šaškovství", dali jsme Radetonáriu i část, která vám má být krom legrace i k užitku. Do sekce tipy a triky jsme tak zařadili videa, která vám mají zpříjemnit již tak příjemný život s našimi přístroji.

Najdtete zde především vychytávky, lehce neoficiální návody a také ten druh videí, kterým se v internetovém světě říká "hacky".

Od výměny baterií, přes nastavování frekvencí až po několik způsobů otevírání řádně "zarostlého" víčka hydrantu.

BOŘÍME MÝTY

Připravujeme pro vás seriál o odvážných kouscích. O takových, o kterých si řeknete u druhého piva: "TO BY BYLO SUPER ZKUSIT!".

 

Myslíte, že proud vody z hydrantu v silnici dovede po dobu deseti sekund nadnášet člověka?

 

Není nic lepšího než to zkusit!

Pravdy, polopravdy, nepravdy mýty z vašeho oboru. Přesně o tom je seriál Boříme mýty.

Máte téma? Sem s ním! Pokud jste alespoň z pěti procent tak praštění, jako my, pak ve vaší hlavě leží minimálně jeden nápad na zhovadilost, která se bude v Boříme mýty skvěle vyjímat! Pošlete nám ho, a pokud ho vybereme, půjdete ho s námi a s celým štábem natočit!

bottom of page