Povolení k vycestování dítěte do zahraničí
Привіт!
Плануємо з донькою (7 років) поїхати до Австрії. Чоловік залишається в Празі. Чи обов'язково робити дозвіл? Боюся, що на кордоні можуть завернути.
6 zobrazení


Привіт!
Плануємо з донькою (7 років) поїхати до Австрії. Чоловік залишається в Празі. Чи обов'язково робити дозвіл? Боюся, що на кордоні можуть завернути.
Вітання!Моя подруга минулого місяця їздила з дитиною до Німеччини. Чоловік лишився вдома. Вона звернулася на https://www.notarius-praga.com/praga/. За день підготували дозвіл німецькою та чеською. Чоловік підписав у нотаріуса в Празі за 15 хвилин. На кордоні навіть не питали, але вона була спокійна. Оплатила вже після готовності. Радить не ризикувати.